TEKKNO POLO

by Jemek Jemowit

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      €3.99 EUR  or more

     

1.
Antypatriota 04:37
Antypatriota Roman Polański, Jan Paweł drugi, Rydzyk i Doda, Słowiańska uroda, TV-Polonia, Opłatek na wigilie, Gracja Rostocki, Marek Grechuta, Lech Wałęsa, Mimo Wyborowej i Palikota, Ja zostaje antypatriota. Mimo Wyborowej i Palikota, Ja zostaje antypatriota. Taniec z gwiazdami, Ojciec pijany, Matka boska, Boska częstochowska, Kaczyński i Lot, Bolek i Lolek, Żabka i Biedronka, Adam Mickiewicz, Mimo Wyborowej i Palikota, Ja zostaje antypatriota. Mimo Wyborowej i Palikota, Ja zostaje antypatriota.
2.
Bigos 04:53
Bigos lepiej smakuje, Na drugi dzień Kiepsko się czuje, Bo szaleje, szaleje, szaleje, Bo Polak chleje, chleje i chleje. B, I, G, O, S, Bigos. Daj mi Bigosu na kaca, Siedem dni w tygodniu mam kaca. Daj mi Bigosu na kaca, Siedem dni w tygodniu mam kaca.
3.
Pierwszy drink pijemy za spotkanie, Pijemy na obiad kolacje i śniadanie. A drugiego za ojca i matkę, Za brata i siostrę i domową wariatkę. Trzeci pijemy za barmana, Bo dba o nas do samego rana. A czwartego pijemy na zdrowie, Bo nie raz tu dzwonią na pogotowie. I can drink the whole day, ‘cause baby I was born this way. I can drink the whole day, ‘cause baby, baby, baby, I was born, Yeah, I was born, I was born In the P, R, L. Born, Yeah, I was born, Yeah, I was born In the P, R, L. „trudno, co robić” I can drink the whole day, ‘cause baby I was born this way. I can drink the whole day, ‘cause baby, baby, baby, I was born, Yeah, I was born, I was born In the P, R, L. Born, Yeah, I was born, Yeah, I was born In the P, R, L. Łubu-dubu, Łubu-dubu, Pijemy a z rana do AA-klubu. Łubu-dubu, Łubu-dubu, Pijemy a rano do AA-klubu. Łubu-dubu, Łubu-dubu, Pijemy a rano do AA-klubu. Łubu-dubu, Łubu-dubu, Pijemy a rano do AA-klubu. I can drink the whole day, ‘cause baby I was born this way. I can drink the whole day, ‘cause baby, baby, baby, I was born, Yeah, I was born, I was born In the P, R, L. Born, Yeah, I was born, Yeah, I was born In the P, R, L. „trudno, co robić”
4.
O miłości 06:30
Miłość to nie poezja, Miłość przejrzysta jak lustro. Miłość to żadna fantazja, Bo miłość to samo piękno. Jesteś moja jedyna, Od kolacji do śniadania. Dla mnie ta jedna wybrana, Bo jesteś taka jak ja. Kochaj mnie ja nawiedzona, Kochaj mnie do samego rana. Daj mi dotyku, Daj mi twój smak, Daj mi miłości, Której mi brak. Kochaj mnie ja nawiedzona, Kochaj mnie do samego rana. Daj mi dotyku, Daj mi twój smak, Daj mi miłości, Której mi brak. Nie będziesz wiosenną różą, To nie będzie imię twoim, Będziesz nocną burzą, Tylko w celu moim. Nie będziesz zbierać kwiatów, Nie będziesz liczyć gwiazd. Będziesz tylko moja, I będziesz miała odjazd. Kochaj mnie ja nawiedzona, Kochaj mnie do samego rana. Daj mi dotyku, Daj mi twój smak, Daj mi miłości, Której mi brak. Kochaj mnie ja nawiedzona, Kochaj mnie do samego rana. Daj mi dotyku, Daj mi twój smak, Daj mi miłości, Której mi brak.

about

all songs written & performed by Jemek Jemowit
recorded by Fabrizio Biscontri at Power Sound Studio, Grosseto, 2012
mastered by Luis Miguélez
artwork by AiMo & ziemniaki.de
© 2013 JEMEK JEMOWIT

credits

released April 22, 2013

Jemek Jemowit: vocals, keyboards
Fabrizio Biscontri: guitar

license

all rights reserved

tags

about

Jemek Jemowit Berlin, Germany

THIS
IS
SATAN

contact / help

Contact Jemek Jemowit

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Jemek Jemowit, you may also like: